ZR-1800-2400-3000 MM ZIMPARA MAKİNASI

MAKİNA GÖREVİ

ZIMPARA MAKİNASI HEM KROMLU HEM BOYALI DERİNİN KALINLIĞININ EŞİTLENMESİ, İSTENİLEN KALINLIĞA GETİRİLMESİ VE SÜED YÜZEYİNİN İSTENİLEN HAV VE EFEKT GÖRÜNTÜSÜNE ULAŞTIRILMASI İÇİN KULLANILIR.

1800 MM ÇALIŞMA GENİŞLİĞİ

  • MALLAR TÜRK KÖKENLİDİR. OZDERSAN TABAKHANE MAKİNELERİ LTD. ŞTİ TARAFINDAN ÜRETİLMİŞTİR.TAMAMEN YENİ MAKİNEDİR.

  • ÖZDERSAN 1800 MM ZIMPARA DERİYİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE İNCELTME VE ZIMPARALAMA İŞLEMİNİ YAPAR. BU MAKİNE KOYUN KEÇİ VE BÜYÜKBAŞ HAYVAN DERİLERİ İÇİN KULLANILIR. ÖZDERSAN MARKA ZIMPARA MAKİNESİ DİĞER RAKİPLERİNDEN DAHA HIZLIDIR. BUNUN SEBEBİ HER SİLİNDİRİN KENDİNE AİT KONTROL HIZ İNVERTÖRÜNÜN OLMASIDIR. BUDA DEMEK OLUYOR Kİ İSTENİLDİĞİNDE HER BİR SİLİNDİRİN HIZI AYRI AYRI AYARLANABİLİR. DÜNYADA ŞUAN ÇALIŞMAKTA OLAN 1000’DEN FAZLA ÖZDERSAN MARKA ZIMPARA MAKİNESİ VARDIR BUDA MAKİNİN NİYE TERCİH EDİLDİĞİNİN EN BÜYÜK KANITI OLARAK GÖSTERİLEBİLİR.
  • BU MAKİENİN EN BÜYÜK ARTILARINDAN BİRİSİ’DE GÖVDE PARÇALARI’NIN GG30 DÖKÜMDEN YAPILMIŞ OLMASIDIR. AYNI ZAMANDA BAĞLANTI NOKTALARINA ELEKTRİK KAYNAĞI UYGULANMIŞ OLUP ISIL İŞLEM’DEN GEÇİRİLMİŞTİR. ISIL İŞLEM DÖKÜMDE VE KAYNAK’TA İLERİDE OLABİLECEK BÜKÜLMELERİN VE DEFORMASYONLARIN ÖNÜNE GEÇMİŞ OLUR.
  •  MAKİNAMIZIN BİR DİĞER ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ İSE ZIMPARA SİLİNDİRLERİ’NİN SU SUĞUTUCU SİSTEMİDİR. ZIMPARA İŞLEMİ SIRASINDA AŞIRI ISINAN ZIMPARA KAĞIDININ ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN SİLİNİRİN İÇERİSİNDEN SOĞUK SU AKIMI GERÇEKLEŞİR VE SICAKLIK SEVİYESİ NORMALE İNDİRİLİR. BU SAYEDE ZIMPARA KAĞIDININ ÖMRÜ UZAR. BU İŞLEM SU SOĞUTMA KULESİ’NİN SÜREKLİ SOĞUK SU AKIMINI ZIMPARA SİLİNDİRİ’NİN İÇİNE YOLLAMASIYLA GERÇEKLEŞİR. BU SAYEDE İŞLENTİYE GİREN DERİ ASLA SICAKLIKTAN ZARAR GÖRMEZ VE ZIMPARALANMIŞ ŞEKİLDE GERİ ALINIR.
  • ZIMPARA SİLİNDİRİNİN TEMİZLEYİCİ FIRÇA SİLİNDİRİ’NİN HAREKETLERİ MAKİNENİN ÖN KONSOLUNDAN AYARLANABİLMEKTEDİR.
  • TAŞIYICI SİLİNDİR LASTİKTEN İMAL EDİLMEKTEDİR VE KULLANILACAK DERİ TÜRÜNE GÖRE SERTLİĞİ İMALAT SIRASINDA AYARLANABİLİR.
  • ALİMİNYUM TUTUCU, DERİNİN HER BÖLÜMÜNDE EŞİT BİR ZIMPARALAMA TUŞESİ SAĞLAMAMIZA YARAR.
  • MAKİNE GÜVENLİK REGULASYONUNA UYGUNDUR.

ÇALIŞMA GENİŞLİĞİ = 1800 MM

ÇALIŞMA HIZI = 0-20 M/DK

HAVA BASINCI = 6 BARS

TOPLAM MOTOR GÜCÜ = 29,73 KW

NET AĞIRLIK = 3000 KG

BOYUTLARI (L x W x H) = 3790 X 1920 X 1380 MMÇALIŞMA GENİŞLİĞİ = 1800 MM