KT-180 KAĞIT TRANSFER MAKİNESİ

1800 MM ÇALIŞMA GENİŞLİĞİ

 • MALLAR TÜRK KÖKENLİDİR. OZDERSAN TABAKHANE MAKİNELERİ LTD. ŞTİ TARAFINDAN ÜRETİLMİŞTİR.TAMAMEN YENİ MAKİNEDİR.

 

 • KAĞIT TRANSFER MAKİNESİ, DERİNİN VEYA BAŞKA MALZEMELERİN (İMİTASYON DERİLER, TEKSTİL ÜRÜNLERİ, SENTESİK ÜRÜNLER VB.) ÜSTÜNE KOLAYCA FİLM KAPLANMASI İÇİN KULLANILIR. ÜRÜNÜMÜZ AYNI ZAMANDA FARKLI İŞLEMLER İÇİN DE KULLANILABİLİR. MAKİNE TAMAMEN TEKNOLOJİK EKİPMANLA DONATILMIŞ OLUP, AYAR YAPMAYI VE TÜM PARAMETRE KONTROLLERİNİ ÇOK KOLAY BİR HALE GETİRİR (TRANSFER EDİLECEK MALZEMELERE BAĞLIDIR). GELİŞMİŞ VE YENİLİKÇİ HİDROLİK MEKANİK SİSTEM BİZE BENZERSİZ, VERİMLİ VE ÇOK YÖNLÜ SONUÇLARI SESSİZ ÇALIŞAN BİR SİSTEM İLE ALMA ŞANSI TANIR. AYRICA, SİLİNDİRLER FARKLI VE UYGUN MALZEMELER KULLANILARAK DA ÜRETİLEBİLİR.
   
 • STANDARDIMIZ GEREĞİ, YOĞUN ÇALIŞABİLECEK DURUMLAR İÇİN 4 SİLİNDİRLİ MAKİNELER ÜRETİYORUZ. BİR TARAFTAN TASARIMLARIMIZ ÜZERİNDE ÇALIŞIRKEN BİR TARAFTAN DA KAĞIT VE ISI TÜKETİMİNİ MİNİMUM SEVİYEYE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ. BU SEBEPLE ÖZEL DİRENÇLİ MALZEMELER KULLANIP, ANA SİLİNDİRİ ISITIP, FAZLA ELEKTRİK KULLANIMINI ÖNLÜYORUZ.
   
 • MAKİNE TAMAMEN DİJİTAL KONTROL SİSTEMİYLE (PLC) DONATILMIŞ OLUP, TÜM AYARLAMALARI VE PARAMETRE İŞLEMLERİNİ DOKUNMATİK EKRANDAN TAKİP ETME OLANAĞI SAĞLAR. AYRICA, MEKANİK, HİDROLİK VE ISITMA İŞLEMLERİNİ DE HASSASİYETLE YAPAR (TRANSFER EDİLEN MALZEMEYE BAĞLIDIR). FİLM KULLANIMINI PLC KONTROLLÜ DİJİTAL EKRAN SAYESİNDE TAKİP ETMEK MÜMKÜNDÜR.
   
 • AYRICA, KAĞITLARIN YAPIŞMASI AMACIYLA ANTİ-STATİK BANTLAR KULLANIYORUZ. BÖYLESİNE YÜKSEK KALİTEDE BANTLAR KULLANMAMIZ KAĞIDIN YUMUŞAKLIĞI VE YAPIŞKANLIĞI AÇISINDAN DA ÖNEMLİ.

 

ÇALIŞMA GENİŞLİĞİ = 1800 MM

ÜST ROLE HIZI= 1,8-10 M/DK

ALT ROLE HIZI= 1,8-10 M/DK

HAVA BASINCI = 7 BAR

TOPLAM ISI GÜCÜ (9x2 KW) = 18 KW

MAXİMUM ISI= 180' C

TOPLAM MOTOR GÜCÜ= 12,12 KW

ÇALIŞMA BASINCI= 0-52 KG/CM²

NET AĞIRLIK= 3250 KG

BOYUTLARI (L x W x H) = 2985 X 2700 X 2380 MM